Trupac iz kamiona pao na automobil, poginuo vozač Fieste

Vozač automobila “ford fiesta” S. D. (53) poginuo je sinoć u prometnoj nesreći na magistralnom putu Doboj – Sarajevo. Nesreća se  dogodila u 18.55 sati, kada je sa kamiona “mercedes” pukao spoj s prikolicom, natovarenom trupcima navodi Srna.

Nakon toga je na “fiestu” pao trupac i nagnječilo vozilo, a vozač je uslijed teških ozljeda umro.

Navodi se kako se kamion kretao iz pravca Sarajeva, a “fiesta” iz suprotnog pravca.

Nesreća se dogodila u mjestu Makljenovac, naseljeno mjesto Vile.

Nastradali vozač “fieste” S.D. je iz mjesta Mravići u općini Doboj-Jug, a kamionom je upravljao P.E. (31) iz Kaknja.

(Srna)