Priopćenje Vodenog parka “Ribica” povodom tragičnog utapanja maloljetnika

Povodom današnjeg tragičnog događaja, utapanja jedanaestogodišnjeg dječaka oglasila se i Uprava Vodenog parka “Ribica”. Priopćenje Uprave Vodenog parka “Ribica”, koje je dobio portal vitez.info prenosimo u cijelosti.

“Na našu veliku žalost, danas oko 17.00 h sati u krugu našeg Vodenog parka, došlo je do velike tragedije. Jedanaestogodišnji dječak je stradao u bazenu. Iako smo poduzeli sve potrebne mjere kako bismo pokušali spasiti mladi život, na žalost, dječak je preminuo u Kantonalnoj bolnici „dr. fra Mato Nikolić” Nova Bila oko 18.45 h. Uprava i uposlenici Vodenog parka upućuju iskrenu sućut porodici preminulog dječaka.

Uviđaj su uradili pripadnici MUP-a Policijske stanice Vitez i tužitelj, a Vodeni park je otvoren za svaku suradnju sa nadležnim institucijama.

Poduzimamo svakodnevno niz mjera kako bismo stotinama gostiju omogućili bezbjedno korištenje bazena, počev od svih potrebnih upozorenja o zabrani skakanja u bazene, roditeljskog nadzora maloljetnika, fizički nadzor i zaštitara”, stoji u priopćenju Vodenog parka “Ribica”.