09.09.2012.god. Udruženje “Mreža mladih” Novi Travnik organizira aktivnost pod nazivom “Očistimo grad i zabavimo se uz koncert”.
Za jedan dan ćemo očistiti grad, ofarbati sve kante za otpatke i odslušati jedan ekstra koncert poručuju iz ovog udruženja. Pozovite svoje prijatelje kako bi ispromovisali ovaj projekat. Centralno okupljanje u 9:00 ispred Općine Novi Travnik radi raspodjele dužnosti i timova.
Jako je važno da potvrdite svoj dolazak na Facebook-u da bi organizatori imali točan broj učesnika radi osiguranja hrane i osvježenja kao i neophodnih sredstava za rad.
Svaki učesnik će dobiti kartu za koncert, a generalni pokrovitelj koncerta je novotravnički gradonačelnik. (Centralna.ba)


