Bjelica ostaje trener Dinama

Danas je održana sjednica IO kluba, zbog loših rezultata koji se nižu u HNL-u. Kako prenose mediji na sjednici je zaključeno sljedeće:

– Zaključak je kako u ovom trenutku svi u klubu trebaju biti maksimalno koncentrirani da se polusezona imperativno završi pobjedom protiv Varaždina. Svjesni odgovornosti i rezultatske krize naše ekipe nakon završetka polusezone napravit će se detaljna analiza cijelog sportskog sektora koji zajedno s Upravom mora Izvršnom odboru na slijedećoj sjednici u ponedjeljak, 23.12. prezentirati izvješće o radu. Svjesni situacije u kojoj jesmo u zimskom prijelaznom roku imperativ je realizirati kvalitetna pojačanja kako bi se ispunio jasan cilj obrane duple krune – piše u priopćenju kluba.

Čelnici su tako podržali Bjelicu i Marića te im dali novu šansu, ali sasvim je jasno da će opet biti rasprave o njihovoj sudbini ako ‘modri’ ne slave protiv Varaždina u subotu u posljednjoj utakmici jesenskog dijela sezone.

NE PROPUSTITE