Jučer rano ujutro, oko 04,30 sati, prijavljeno je Policijskoj stanici Novi Travnik, da je u mjestu Stojkovići ukradeno vozilo marke Toyota, vlasništvo poduzeća GMC Inžinjering“ iz Sarajeva.
Očevid su obavili policijski službenici Odjela kriminalističke policije Policijske uprave Travnik. Istraga je u tijeku.


