Travnik: U kapitažu pitke vode ubačena dva mrtva psa

Jučer oko 15,50 sati, prijavljeno je Policijskoj stanici Travnik da su u mjestu Slimena kod Travnika, u lokalnoj vodovodnoj kapitaži za pitku vodu ubačena dva mrtva psa. Na mjesto događaja je upućena ophodnja policije koji su konstatirali da je poklopac navedenog vodovodne kapitaže otvoren i da se u blizini nalaze leševi dva mrtva psa, koji su djelatnici JKP „Bašbunar“ iz Travnika izvadili iz rezervoara.

Očevid su obavili djelatnici Sektora kriminalističke policije Policijske uprave Travnik i Kantonalni sanitarni inspektor. Istraga je u tijeku.