Travnik: Opljačkao benzinsku pumpu i napao radnika

Naoružani maskirni razbojnik oteo je noćas od radnika benzinske pumpe “Ecotok” kod Travnika oko 400 KM i mobilni telefon, a potom ga udario u lice, rečeno je Srni u MUP-u SBŽ-a.

Razbojnik, koji je bio naoružan pištoljem, pobjegao je nakon krađe u nepoznatom pravcu. Razbojništvo se dogodilo noćas, dva sata iza ponoći u mjestu Donje Putičevo kod Travnika.

Uviđaj je obavila policija iz Travnika. U posljednjih mjesec dana na ovaj način je opljačkano više benzinskih pumpi i trgovačkih radnji. Iako policija tvrdi da radi na pronalasku razbojnika, ni jedan još nije uhvaćen.