Srušio se zrakoplov sa 107 ljudi, internetom kruže stravične snimke

Srušio se zrakoplov Pakistan International Airlinesa u Karachiu tijekom leta iz Lahorea, u njemu je bilo 107 ljudi u trenutku pada.

Informaciju je potvrdio i glasnogovornik Pakistan International Airlinesa.

Potvrdio je kako je u zrakoplovu u trenutku pada bilo 107 ljudi te kako se srušio u blizini nastanjenog područja u gradu Karachi. Nije otkrio ima li preživjelih.

Pakistansko ministarstvo zrakoplovstva je potvrdilo kako se radi o letu PK8303 koji je krenuo iz Lahor ai koji je u Karachi trebao sletjeti u 14:30 sati po lokalnom vremenu, ali je netom prije toga nestao s radara, javlja CNN.

Twitterom su se počele širiti snimke i fotografije s mjesta pada aviona, a lokalni mediji javljaju kako su u padu zrakoplova oštećene i neke zgrade i kuće.

Medji javljaju i kako je u zrakoplovu bilo 99 putnika te osam članova posade, prenosi Hrvatski medijski servis.

Snimke s društvenih mreža pokazuju i vatrogasce koji gase dijelove zrakoplova koji je pao među kuće.

Bild.ba

NE PROPUSTITE