Sonja Kovač objavila fotografije u oskudnom bikiniju i dala savjet

Influencerica Sonja Kovač (37) na svom je Instagram profilu podijelila album fotografija s odmora. Na fotografijama se vidi kako uživa plivajući u bazenu, a leđa je okrenula kameri.  „Oprostite, nema spasioca na dužnosti“, napisala je u opisu, a svojim je fanovima rekla i mali savjet.

„Ako fotografije swipeaš dovoljno brzo na lijevo, ispast će kao video gdje plivam! Zahvali mi kasnije“, dodala je Kovač.   Foto: instagram U komentarima su joj se javile neke kolegice, ali i njezini pratitelji.  „Maco“, poručila joj je Nives Celzijus.  „Fotka je baš vrh“, poručili su joj pratitelji, a u komentarima se našlo i mnogo emotikona srca i dupina.

 

„Uh… Lijep pogled“, komentirao je jedan pratitelj.  „Najljepša u svom stilu. Riba je ona… Atraktivna… Zgodna…“, poručio joj je drugi pratitelj.  „Predivna si“, poručili su joj.  Kovač je otkrila i da se nalazi na Braču. Podsjetimo, lijepa influencerica ovo ljeto provodi na Jadranu, a odmor je započela u Opatiji.

Tamo je vrijeme provodila sa svojim dečkom, pokerašem Goranom Mandićem. Par je u vezi već devet godina, a kupili su i zajednički stan u Zagrebu.  Dodajmo da je Kovač javnosti postala poznata kao glumica u seriji ‘Zauvijek susjedi’, a influencericu na društvenim mrežama prati više od 508.000 ljudi.

Centralna.ba

NE PROPUSTITE