Saobraćajna nesreća u tunelu kod Jablanice

Saobraćajna nesreća dogodila se danas u tunelu kod Jablanice.

– Trenutno imamo informaciju da je samo bila saobraćajna nesreća i ništa više – kazali su za “Avaz” iz Operativnog MUP-a Hercegovačko-neretvanskog kantona.

Kako je na fotografijama zabilježeno radi se o materijalnoj šteti.

  • Sa lica mjesta nesreće

    Sa lica mjesta nesreće

    FOTO: AVAZ


Za sada nije poznato da li je neko povrijeđen, a više informacija bit će poznato nakon što policija izvrši uviđaj.