Sinoć oko 20,20 sati, prijavljeno je Policijskoj stanici Travnik da je u trgovačkoj radnji Konzum koja se nalazi u mjestu Nova Bila počinjeno razbojništvo.
Dvije nepoznate maskirane osobe se uz prijetnju pištoljem, iz kase otuđile određenu sumu novca. Očevid su obavili policijski službenici Odjela kriminalističke policije Policijske uprave Travnik. Istraga je u tijeku


