Sedamdesetdvogodišnji pacijent Županijske bolnice u Travniku poginuo je jutros kada je skočio sa drugog kata bolnice, potvrđeno je Srni u MUP-u.
Pacijent S. M. je skočio sa drugog kata Neuropsihijatrijskog odjeljenja u 6.40 sati i na mjestu ostao mrtav.
Slučaj je policiji prijavio dežurni ljekar ovog odjeljenja.
Uviđaj obavlja policija, a o svemu je obaviješten i županijski tužitelj.
Srna neslužbeno saznaje da je riječ o Stjepanu Miletiću iz Kreševa.


