Pacijent Županijske bolnice u Travniku izvršio samoubojstvo

Sedamdesetdvogodišnji pacijent Županijske bolnice u Travniku poginuo je jutros kada je skočio sa drugog kata bolnice, potvrđeno je Srni u MUP-u.

Pacijent S. M. je skočio sa drugog kata Neuropsihijatrijskog odjeljenja u 6.40 sati i na mjestu ostao mrtav.

Slučaj je policiji prijavio dežurni ljekar ovog odjeljenja.

Uviđaj obavlja policija, a o svemu je obaviješten i županijski tužitelj. 

Srna neslužbeno saznaje da je riječ o Stjepanu Miletiću iz Kreševa.