Opasan prorez na haljini Nives Celzijus stavio je zalazak sunca u drugi plan: ”Pa ti si žena bez mana”(FOTO)

Nives Celzijus skrenula je svu pažnju s predivnog zalaska sunca na svoje bujne grudi u haljini s opasnim prorezom do pupka.

Nives Celzijus svoje je pratitelje počastila novom seksi fotografijom u smeđoj haljini s opasnim prorezom do pupka.

”Hajde da gledamo zalazak sunca”, napisala je u opis fotografije, a svi su sigurni da gotovo nitko nije pogledao u predivni zalazak sunca iza Nives koji je pao u drugi plan zbog njezinih bujnih grudi istaknutih u haljini.

”Da, zalazak je ono što gledamo”, ”Top si lutko”, ”Žena bez mana”, ”Kako si seksi…”, pisali su pratitelji u komentarima, a malo tko je mogao ostati ravnodušan na njene fotografije.

Nives je nedavno na Instagramu objavila i jednu svoju fotku u badiću na kojoj je pokazala kako izgleda bez filtera, a za izgled je i tada dobila same komplimente.

Proteklih dana Nives je uživala i na druženju s Ecijom Ivušić koja je slavila svoju djevojačku večer, a ove žene raspametile su obožavatelje fotografijama u jednodijelnim kupaćim kostimima.

NE PROPUSTITE