Kiseljačani na proslavi prijateljskog Grada Kaštela u Hrvatskoj

Izaslanstvo općine Kiseljak predvođeno načelnikom Mladenom Mišurićem Ramljakom, 03. i 04. ožujka nazočilo je proslavi Grada Kaštela, prijateljskog grada ove općine.

Nakon što su izaslantva položili vijence i zapalili svijeće pred spomenikom dr. F. Tuđmanu u Kaštel Lukšiću i pred spomen obilježjem na Malačkoj, u kino dvorani Sv. Juraj u Kaštel Sučurcu, održana je svečana sjednica Gradskog vijeća.

O prijateljskom Gradu Kaštelima valja kazati kako 04. ožujka za njih predstavlja sjećanje na davnu 852. godinu, i ponos na svoju bogatu povijest kada je hrvatski knez Trpimir dao benediktincima sačiniti darovnicu, u to ime načelnik Mladen Mišurić Ramljak, poklonio je gradonačelniku Kaštela Josipu Berketu repliku slike kneza Trpimira te je svim nazočnim na sjednici Gradskog vijeća čestitao rođendan grada Kaštela.