Jučer su u Travniku i Vitezu ukradena dva Golfa II.
Naime, oko 13,20 sati prijavljeno je Policijskoj stanici Travnik da je u noći 10./11.09.2012. godine, u mjestu Paklarevo ukradeno vozilo marke Golf II, registarskih oznaka A73-M-215, vlasništvo J. Š. iz Travnika. Istog dana, u Vitezu je prijavljena krađa Golfa II, u ulici Petra Svačića, registarskih oznaka M01-J-047. Očevide su obavili djelatnici Sektora kriminalističke policije Policijske uprave Travnik. Istrage su tijeku. (Centralna.ba)


