Izvedena predstava “Prvo ti uzmeš piće, zatim piće uzima piće, i poslije piće uzima tebe“

U sklopu obilježavanja Dana općine Travnik, pored HAK-ove predstave “Family” odigrana je i predstava “Prvo ti uzmeš piće, zatim piće uzima piće, i poslije piće uzima tebe“ koja je nastala kao rezultat radionice „Radio.Nica Prostor svjetla / Svjetlo prostora“, u izvedbi mlade grupe srednjoškolaca, volontera Centra za edukaciju mladih iz Travnika.

 

Predstava je ukazala na problematiku porasta konzumacije alkohola među mladim ljudima.