Iz dvorišta samostana u Fojnici krade se željezna ograda

Jučer je gvardijan Franjevačkog samostana Fojnica prijavio policiji kako se u zadnje vrijeme iz dvorišta samostana krade željezna ograda.

Naime, u posljednjih 15 dana evidentno je kako dvorište samostana biva opljačkano. Na ovom slučaju rad je po prijavi preuzeo kriminalistički istražitelj Policijske stanice Fojnica.