Jučer je gvardijan Franjevačkog samostana Fojnica prijavio policiji kako se u zadnje vrijeme iz dvorišta samostana krade željezna ograda.
Naime, u posljednjih 15 dana evidentno je kako dvorište samostana biva opljačkano. Na ovom slučaju rad je po prijavi preuzeo kriminalistički istražitelj Policijske stanice Fojnica.


