Nogometna akademija za djecu “JAcademy Sarajevo” na društvenim mrežama podijelila je zanimljivu i inspirativnu sportsku priču opisavši kako su svi igrači u jednoj generaciji u znak solidarnosti sa svojim suigračem, koji je ostao bez pola zuba, ofarbali svoje zube tako da svi izgledaju isto na terenu.

Priču koju je klub objavio na društvenoj mreži, prenio je Klix.ba i bez izmjena, a u klubu navode da je ova situacija ujedno obilježila kompletnu sezonu.
“Dječak lavljeg srca sa armijom najboljih drugara! Na odmor odlazimo sa pričom koju ćemo svi pamtiti i koja je sigurno najinteresantnija ove sezone. Dječak Nedim je na jučerašnjoj utakmici doživio nezgodu i ostao bez polovice zuba ostavljajući srce na terenu.
Ostvareni rezultat i medalja na turniru je totalno nebitni i idu u drugi plan. Drugarstvo je pobijedilo ovaj put i krezavi osmjeh na njihovim licima. Ponosni na našu djecu”, poručili su iz kluba.


