Gradski bazen u Novom Travniku otvara vrata za novu sezonu: Kupališna sezona počinje 23. lipnja

Ljubitelji plivanja, sunčanja i ljetnog osvježenja uskoro će ponovno doći na svoje. Gradski bazen u Novom Travniku službeno otvara vrata za novu kupališnu sezonu u utorak, 23. lipnja, čime počinje razdoblje omiljeno brojnim građanima svih generacija.

Kako su potvrdili iz ORŠK-a, bazen će tijekom cijele sezone biti otvoren svakoga dana od 11 do 19 sati, pružajući posjetiteljima dovoljno vremena za kupanje, rekreaciju i uživanje u ljetnim danima.

Dobra vijest za sve posjetitelje jest da cijene ulaznica ostaju nepromijenjene u odnosu na prošlu godinu. Tako će odrasli za ulaz izdvojiti 10 KM, dok će ulaznica za djecu i maloljetne osobe iznositi 5 KM.

Osim kupanja i sunčanja, posjetiteljima će na raspolaganju biti bogata ponuda hrane i pića, a svi željni dodatne zabave moći će svoje slobodno vrijeme upotpuniti i u Gradskoj kuglani, koja je također dio sadržaja ovog kompleksa.

Otvaranje gradskog bazena tradicionalno označava početak ljetne sezone u Novom Travniku, a očekuje se kako će i ove godine privući velik broj građana, obitelji i mladih koji će osvježenje od visokih temperatura potražiti upravo na bazenu.

Nova kupališna sezona donosi još jedno ljeto ispunjeno plivanjem, rekreacijom, druženjem i dobrom zabavom za sve generacije.