FOTO: Pobjedom Kristala završen malonogometni turnir “Zabilje 2012”

Proteklog vikenda u mjestu Zabilje, općina Vitez održan je tradicionalni malonogometni turnir u kojem je sudjelovalo 17 ekipa raspoređenih u četiri grupe. Pobjednik turnira je ekipa Kristala koja je u finalu savladala ekipu 2. pješačke bojne iz Kiseljaka.
U utakmici za treće mjesto Ecos iz Viteza svladao je momčad Kalvarija cop.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je mladi igrač Travnika i ujedno igrač Kristala Tino Gavrić, a za najboljeg golmana proglašen je Goran Kovač.

Ujedno, ovim putem vas pozivamo i na turnir u Bučiće, općina Novi Travnik koji počinje i traje od 1. do 5.kolovoza.

Osiguran je veliki i bogat zabavni sadržaj. (Centralna.ba)

{igallery id=500|cid=19|pid=1|type=category|children=0|showmenu=0|tags=|limit=0}