Radnici koji su angažirani na poslovima u blizini Tržnog centra “Mercator” u Tuzli prijavili su pripadnicima Ministarstva unutrašnjih posloba Tuzlanskog kantona da su u grmlju pored trotoara pronašli odbačenu eksplozivnu napravu.
“Najvjerovatnije se radi o bombi kašikari. Na terenu su službenici Policijske stanice Centar i Odjeljenja za kontradivierzionu zaštitu. Preduzete su sve neophodne mjere i radnje s ciljem obezbjeđivanja mjesta”, izjavila je Amra Kapidžić, portparol MUP-a TK.
Daljim mjerama pripadnici MUP-a TK će pokušati doći do osobe koja je bombu ostavila u grmlju pored tržnog centra.
radiosarajevo.ba


