Doznajemo: Južna tribina Bilinog polja ostaje zatvorena za Italiju

Uoči jedne od najiščekivanijih utakmica reprezentacije Bosne i Hercegovine, stižu važne informacije za navijače. Prema saznanjima portala Centralna.ba, južna tribina stadiona Stadion Bilino polje ostat će zatvorena za predstojeći susret između Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine i Nogometna reprezentacija Italije.
Razlog zatvaranja tribine je kazna koju je izrekla FIFA, a koja direktno utiče na organizaciju utakmice koja se igra u utorak u Zenici.
Kako doznajemo, bit će zatvoreni sektori juzne tribine  B, C i D, čime će kapacitet stadiona biti značajno smanjen. To znači i manji broj dostupnih ulaznica za navijače koji žele prisustvovati ovom važnom susretu.
Također, ulaznice za navedene sektore neće biti puštene u prodaju, što dodatno potvrđuje ozbiljnost sankcija i organizacijske mjere koje su na snazi.
Očekuje se da će uprkos smanjenom kapacitetu atmosfera na Bilinom polju biti na visokom nivou, a podrška reprezentaciji neće izostati ni u ovom ograničenom izdanju. Iz Saveza upozoravaju navijače da su važeće ulaznice kupljene isključivo preko sustava www.event.ba.

NE PROPUSTITE