Izbornik hrvatske reprezentacije Zlatko Dalić nakon teško izborene pobjede nad Panamom (1-0) izjavio je da se nada da će sada sve biti puno bolje i kvalitetnije.
¸
“Vrlo teška utakmica, borbena. Protivnik jako dobar, opasan u otvaranju, opasan u kontri. Mi nismo uspijevali u prvom poluvremenu napraviti ništa puno u tom dijelu. Drugi dio je bio puno bolji. Tri boda su najvažnija, još uvijek smo igri”, rekao je Dalić u izjavi za Hrvatsku televiziju.
“Imali smo dosta teških trenutaka, opasnih situacija, uspjeli smo to izvući. Nadam se da će sad sve biti puno bolje, puno kvalitetnije. Ovo nam je trebalo, trebala nam je ova pobjeda, ova tri boda, da se malo dignemo”, poručio je hrvatski izbornik.


