Zmajevi će igrati u grupi 1 Lige A protiv Poljske, Italije i Holandije, a Bajević smatra da i pored toga što se radi o vrhunskim ekipama, naš tim ne treba pokazati strah jer i mi imamo svoj kvalitet.
https://event.ba/centralna/bih-i-hrvatska-dobili-spektakularne-protivnike-u-ligi-nacija/
“Nismo mogli očekivati ni lagane ni teške protivnike jer je žrijeb takav da su u opticaju bile samo vrhunske reprezentacije. Sve tri ekipe su izuzetno jake, ali i mi imamo snage i kvaliteta da im se suprotstavimo na pravi način. Ne trebamo ni u jednom trenutku sumnjati u sebe i da se predamo. Utakmice sa ovakvim ekipama nam trebaju da vidimo na kojem smo mi nivou i koliko možemo”, kazao je Bajević.
Delegaciju Nogometnog saveza BiH na žrijebu su, osim Dušana Bajevića, predstavljali predsjednik Elvedin Begić, potpredsjednik Ivan Beus i generalni sekretar Adnan Džemidžić.
Utakmice grupne faze Lige nacija igraju se u septembru, oktobru i novembru.
 
								 
								 
								 
				 
								

 
								 
								 
								 
								

 
								