
Crveni križ je 30.10.2015. (petak) u suradnji sa stručnim timom Službe za transfuziju krvi JU Bolnice Travnik uspješno obavio akciju dobrovoljnog darivanja krvi, koja se održala u prostorijama CK.
Na akciju se odazvale 34 osobe, od kojih su prikupljene 32 doze ove dragocjene tečnosti.
Akciju je podržao načelnik Fojnice koji je za dobrovoljne darivaoce i volontere obezbijedio ručak i osvježenje, te mu se ovom prilikom zahvaljujemo, kažu iz CK-a. Zahvaljujemo se svim ljudima koji su se odazvali ovoj akciji na zadovoljstvo svih nas a naročito onih zbog kojih je ova akcija organizirana poručuju iz Općine Fojnica.


