Elvedin Beganović prvi trener Travnika

Uprava NK Travnik je danas jednoglasno imenovala Elvedina Beganovića za prvog trenera seniorskog tima.

Imenovanje je obavljeno nakon jednoglasnog zaključka Komisije koja je imala zaduženje da napravi prijedlog o trenerskom kadru koji će povesti Vezire u neizvjesno proljeće.„ Čast mi je što je Uprava kluba odabrala mene . Prije deset godina na Piroti sam stanovao kao igrač a evo sada kao trener. Nadam se da ćemo zajednički ostvariti cilj- a to je ostanak u Premijer ligi BiH , „kratko je izjavio Beganović na predstavljanju novinarima. Beganović je istakao da će prozivku obaviti 19.siječnja u 11 sati na Piroti kada će i početi pripreme za nastavak sezone. Izvjesno je da će Travnik dio priprema obaviti u Makarskoj.