Danas je u Vitezu u prostorijama restorana ”La punt” održan radni sastanak predstavnika klubova pri Ragbi savezu BiH. Na sastanku je analizirana protekla godina u svim natjecateljskim kategorijama, usvojeno je izvješće natjecateljskog povjerenstva te su proglašeni pobjednici prvenstva za 2012. godinu i to redom, mlađi kadeti RK Vitez; kadeti do 15 godina RK Tomislav; seniori u ragbiju 7 RK Rudar, juniori RK Čelik, seniori u ragbiju 15 RK Čelik.
Usvojen je i plan natjecanja, prvenstvo BiH za 2013. godinu, u svim kategorijama, uvažavajući sudjelovanje klubova u regionalnim ligama u kojima sudjeluju RK Čelik, kao i ragbi klubovi Vitez i Herceg koji u narednoj godini igraju regionalnu Jadran ligu.

