Općina Vitez će kažnjavati ne uklanjanje snijega i leda s pločnika

Obvezuju se  vlasnici i korisnici stambenih i poslovnih prostora da u skladu sa članom 18. Odluke o komunalnom redu Općine Vitez, u zimskom periodu vrše uklanjanje snijega i leda sa pločnika  ispred objekta.

Ako vlasnici, odnosno korisnici stambenih i poslovnih zgrada  ne uklone snijeg ili led, kaznit će se novčanom kaznom za prekršaj  u skladu s Odlukom. Komunalna inspekcija obavljat će nadzor nad provođenjem propisane obaveze, kako bi se spriječile neželjene posljedice priopćila je općina Vitez.