Ukradena Toyota u Novom Travniku

Jučer rano ujutro, oko 04,30 sati, prijavljeno je Policijskoj stanici Novi Travnik, da je u  mjestu Stojkovići  ukradeno vozilo marke Toyota, vlasništvo poduzeća GMC Inžinjering“ iz Sarajeva.

Očevid su obavili policijski službenici Odjela kriminalističke policije Policijske uprave Travnik. Istraga je u tijeku.