Opljačkana crkva u Zabilju kod Viteza

Jučer ujutro, oko 09,00 sati  prijavljeno je Policijskoj stanici Vitez da je u noći 20./21.10.2012. godine počinjena krađa u katoličkoj crkvi koja se nalazi u mjestu Zabilje. Tom prilikom je otuđen kalež i dvije ciborije u kojoj se u jednoj nalazile hostije. Očevid je obavio kriminalistički  istražitelj  Policijske stanice Vitez.  Istraga je u tijeku.