Nezapamćena suša, uz skoro uništenje poljoprivredne proizvodnje na području ŽSB-a, dovela je u pitanje opstanak stočnog fonda i proizvodnju mlijeka. Poljoprivrednici tvrde da je najveći problem nebriga države, jer umjesto osiguranja otkupa i ono malo poljoprivrednih proizvoda, vlast više brine o uvozu. Opširnije u video prilogu FTV-a
(Centralna.ba)


