Skrivio nesreću u Vitezu, bježao a zatim udario baku i dijete na Putićevu

Nakon teške prometne nesreće koja se danas dogodila na magistralnoj cesti M-5 u mjestu Putićevo, doznajemo nove, neslužbene detalje o ovom događaju.

Prema dostupnim informacijama, osumnjičeni je prethodno izazvao prometnu nesreću na području Viteza, nakon čega je napustio mjesto događaja i dao se u bijeg. Tijekom bijega, u mjestu Putićevo vozilom je udario dvije osobe – baku i dijete koji su se nalazili u krugu autobusnog stajališta.

Nakon toga, kako se doznaje, napustio je vozilo i pokušao pobjeći, no brzom reakcijom policijskih službenika ubrzo je lociran, uhićen i priveden. Trenutno se nad njim vrši kriminalistička obrada. Riječ je o muškarcu inicijala O.P., nastanjenom u Novom Travniku koji je od ranije poznat policiji zbog prijava za obiteljsko nasilje i posjedovanje i konzumiranje narkotika.

Ozlijeđene osobe su, prema zasad dostupnim informacijama, životno ugrožene te im se pruža liječnička pomoć. Na mjestu događaja i dalje su prisutne policijske i medicinske ekipe, a promet na ovoj dionici odvija se otežano. Više službenih informacija očekuje se nakon završetka očevida i daljnjih radnji nadležnih institucija.

NE PROPUSTITE