Dana 14.08.2012. godine, oko 00,30 sati, prijavljeno je Policijskoj stanici Bugojno, da je na benzinskoj pumpi „Nestro Petrol“ u Bugojnu počinjeno kazneno djelo-Razbojništva. Dvije maskirane osobe su uz prijetnju pištoljima od djelatnika navedene pumpe otuđile su 1.000 KM. Očevid su obavili službenici Odjela kriminalističke policije Policijske uprave Bugojno. Istraga je u tijeku. (Centralna.ba)

