Prava drama odvijala se u mjestu Karanovac kod Petrova kada je pijani vozač napao policajca i vukao ga automobilom 100 metara.
Prethodno je vozač kontroliran na regionalnom putu prilikom čega je utvrđeno da upravlja automobilom pod utjecajem alkohola od 1,94 g/kg.
“Nakon što je navedenoj osobi priopćeno da je lišena slobode odgurnuo je policijskog službenika a potom krenuo vozilom oglušivši se o sve naredbe policijskog službenika”, priopćeno je iz Policijske uprave Doboj.
Potom je, kako navode iz policije, policajac fizičkom snagom pokušao zaustaviti vozača, koji ga je vozilom vukao oko 100 metara.
Policijski službenici Policijske stanice Petrovo sinoć su oko 21.55 sati uhitili osobu inicijala I.S. s područja općine Petrovo, zbog osnova sumnje da je izvršio kazneno djelo sprečavanje službene osobe u vršenju službene radnje.
Ozlijeđenom policajcu je ukazana liječnička pomoć u Domu zdravlja “Ozren” u Petrovu gdje su istom kontatirane lake tjelesne ozlijede.
O svemu je obaviješteno nadležno Okružno javno tužiteljstvo Doboj./HMS/
Centralna.ba


