Splitska klapa Cambi napravila je spot za pjesmu “Povij me” s porinom nagrađenog albuma “Zar više nema nas”.
Spot je sniman u dvorcu Rušinac u Kaštel Lukšiću.
Inače, klapa Cambi osnovana je daleke 1986. godine i od tada djeluje u sastavu KUD-a “Cambi” iz Kaštel Kambelovca.
Naziv potječe od prezimena plemićke obitelji Cambi. Klapa postaje široj publici poznata 1991. godine svojim prvim nastupom u Omišu na Festivalu dalmatinskih klapa. (Centralna.ba)


