U četvrtak, 31. 05. 2012. godine u uredu načelnika općine Kiseljak održan je sastanak povodom primopredaje i iskolčenja nekretnina potpuno ekspropriranih u svrhu izgradnje autoceste Zenica-Sarajevo-Mostar, dionica Lepenica-Tarčin, poddionica Suhodol-Tarčin.
Sastanku su pored načelnika općine Kiseljak Mladena Mišurića-Ramljaka, nazočili i Azemina Nuhić, voditelj postupka ispred Općine Kiseljak, Ruža Mrnjavac, vještak geodetske struke, Tarik Pihura, voditelj projekta ispred korisnika eksproprijacije JP ”Autoceste FBiH” d.o.o. Mostar, Mirzet Omanović, direktor ”AMG” d.o.o. Visoko, društva za geodetske, inženjerske i konsalting usluge, E. Utku Gok, predstavnik i voditelj projekta generalnog izvođača radova ”Cengiz Insaat Sanayi te Ticaret A.S.”, te John Freezer, predstavnik nadzora radova ”Egis International”.


