U 3. kolu II. Federalne lige u malom nogometu, malonogometni klub “Bilj-Mar” Nova Bila nakon dvije pobjede, na svom terenu dočekuje MNK “Galaktikosi” Visoko.
Utakmica će se odigrati u nedjelju 18.11.2012. u 16 i 30 sati, u sportskoj dvorani Nova Bila.


