Temperature će biti u padu, iako još uvijek vruće, osjetit će se razlika

Nakon dužeg perioda sunčanih i vrućih dana bez padavina čini se da je barem blago osvježenje izgledno u narednim danima..

Kako pišu meteorolozi na stranici BH Meteo na glavna vrućina je iza nas, te dodaju “…..Iako vruće i vlažno, temperature nastavljaju postupno opadati ovog tjedna. Malo laganije osvježenje počinje se vidjeti sljedeći tjedan, oko 24. u srpnju kada bi svježiji zrak “probio” do Hercegovine, a u Bosni temperature dodatno padaju na ugodnije ljetne.”

Nadalje su dodali da nas:  ” U narednom periodu očekuje nešto nestabilnije vrijeme. Uz promjenu sunca i oblaka lokalno bi se trebali očekivati kiša i grmljavina. Sve češće pred kraj ove godine i tijekom sljedećeg tjedna. Sve u svemu, uskoro ćemo, bar na kratko “disati””, poručili su .

NE PROPUSTITE