Aduriz prekrasnim golom šokirao Barcelonu u prvom kolu

12

Bez ozlijeđenog Messija Barcelona je u petak na startu nove sezone španjolskog prvenstva gostovala kod Athletica u Bilbaou, te je izgubila sa 0:1.

Strijelac pobjedničkog gola bio je 38-godišnji Aritz Aduriz u 89. minuti, i to nakon što je ušao u igru samo minutu ranije. Capa je ubacio s desne strane, a Aduriz je prekrasnim škaricama matirao nemoćnog ter Stegena.

88′ ¡¡¡GOOOOOL de ADURIZ!!!

1-0 I 🔴⚪️🦁

Ugrađeni videozapis

Athletic Club

@AthleticClub

😍 ¡Qué golazo de Aduriz! Centro de Capa y la media chilena del 2⃣0⃣ zurigorri pone boca abajo a San Mamés 🏟

1-0 I 🔴⚪🦁

Prikaži sliku na Twitteru
Broj osoba koje o tome govore: 556

Hrvatski veznjak Ivan Rakitić odigrao je za Barcelonu drugo poluvrijeme i dva puta je zaprjetio protivničkom golu. U 49. minuti Rakitić je nakon kornera pucao glavom, ali iznad gola, a u 70. minuti je nakon povratne lopte opalio sa 13 metara, no opet iznad grede.