Novu gostujuću pobjedu ekipa GOŠK-a upisala je kod Viteza, a tim Slavena Muse je slavio s 0:3.

Vitez je nešto aktivnije ušao u meč i preko Bibića su imali šansu na samom otvaranju.

Međutim, GOŠK je domaće navijače ohladio već u 12. minuti kada su došli do vodstva. Grešku Livaje koristi Mirsad Ramić koji pogađa za 0:1.

Nije se slavlje gostiju ni stišalo, a već su vodili s 0:2. U 21. minuti dosuđen je penal. Bošnjak je precizan za velikih 0:2.

Vitez je pokušavao doći do gola koji bi ih vratio meč. Pogodili su prečku, imali su nekoliko solidnih pokušaja, ali na odmor su gosti otišli s dva gola prednosti (0:2).

Nastavak također donosi nešto aktivniju igru domaćeg tima. Ponovo su nekoliko puta uspijevali ugroziti gol protivnika, ali je završnica bila veoma loša.

Kvalitetna odjeća za vaše najmlađe

Samo najbolje za vaše najmilije

Zato su gosti iz Gabele svoje šanse koristili. U 69. minuti tačku na ovaj meč stavio je Mirsad Ramić koji pogađa za konačan rezultat meča od 0:3.