Hrvatska reprezentacija na Svjetskom prvenstvu u Rusiji igrat će u skupini D s Argentinom, Islandom i Nigerijom.

U prvoj utakmici Hrvatska će igrati protiv Nigerije 16. lipnja u Kalinjingradu s početkom u 21:00 po hrvatskom vremenu. U drugom kolu Vatrene čeka Argentina 21. lipnja u 20:00 po našem vremenu u Nižnji Novgorodu, a u trećem Island 26. lipnja, Rostov na Donu, također s početkom u 20:00.

Ako Hrvatska osvoji prvo ili drugo mjesto u skupini, u osmini finala se križa sa skupinom C iz koje će joj za protivnika doći Francuska, Peru, Danska ili Australija.

1. kolo:

Četvrtak, 14. 6.
17.00 Moskva: Rusija – S.Arabija
Petak,15. 6.
14.00 Jekaterinburg: Egipat – Urugvaj

2. kolo:
Utorak, 19. 6.
20.00 St. Peterburg: Rusija – Egipat
Srijeda, 20. 6.
17.00 Rostov na Donu: Urugvaj – S.Arabija

3. kolo:
Ponedjeljak, 25. 6.
16.00 Samara: Urugvaj – Rusija
16.00 Volgograd: S.Arabija – Egipat

SKUPINA B (Portugal, Španjolska, Maroko, Iran)

1. kolo:
Petak, 15. 6.
17.00 St. Peterburg: Maroko – Iran
20.00 Soči: Portugal – Španjolska

2. kolo:
Srijeda, 20. 6.
14.00 Moskva: Portugal – Maroko
20.00 Kazanj: Iran – Španjolska

3 .kolo:
Ponedjeljak, 25. 6.
20.00 Kalinjingrad: Španjolska – Maroko
20.00 Saransk: Iran – Portugal

SKUPINA C (Francuska, Australija, Peru, Danska)

1. kolo:
Subota, 16. 6.
12.00 Kazanj: Francuska – Australija
18.00 Saransk: Peru – Danska

2. kolo:
Četvrtak, 21. 6.
14.00 Jekaterinburg: Francuska – Peru
17.00 Samara: Danska – Australija

3. kolo:
Utorak, 26. 6.
16.00 Moskva: Danska – Francuska
16.00 Soči: Australija – Peru

SKUPINA D (Argentina, Island, HRVATSKA, Nigerija)

1. kolo:
Subota, 16. 6.
15.00 Moskva: Argentina – Island
21.00 Kalinjingrad: HRVATSKA – Nigerija

2. kolo:
Četvrtak, 21. 6.
20.00 Nižnji Novgorod: Argentina – HRVATSKA
Petak, 22. 6.
17.00 Volgograd: Nigerija – Island

3. kolo:
Utorak, 26. 6.
20.00 Rostov na Donu: Island – HRVATSKA
20.00 St. Peterburg: Nigerija – Argentina

SKUPINA E (Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija)

1. kolo:
Nedjelja, 17. 6.
14.00 Samara: Kostarika – Srbija
20.00 Rostov na Donu: Brazil – Švicarska

2. kolo:
Petak, 22. 6.
14.00 St. Peterburg: Brazil – Kostarika
20.00 Kalinjingrad: Srbija – Švicarska

3. kolo:
Srijeda, 27. 6.
20.00 Moskva: Srbija – Brazil
20.00 Nižnji Novgorod: Švicarska – Kostarika

SKUPINA F (Njemačka, Meksiko, Švedska, Južna Koreja)

1. kolo:
Nedjelja, 17. 6.
17.00 Moskva: Njemačka – Meksiko
Ponedjeljak,18. 6.
14.00 Nižnji Novgorod: Švedska – Južna Koreja

2. kolo:
Subota, 23. 6.
17.00 Soči: Njemačka – Švedska
20.00 Rostov na Donu: Južna Koreja – Meksiko

3. kolo:
Srijeda, 27. 6.
16.00 Jekaterinburg: Meksiko – Švedska
16.00 Kazan: Južna Koreja – Njemačka

SKUPINA G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

1. kolo:
Ponedjeljak, 18. 6.
17.00 Soči: Belgija – Panama
20.00 Volgograd: Tunis – Engleska

2. kolo:
Subota, 23. 6.
14.00 Moskva: Belgija – Tunis
Nedjelja, 24. 6.
14.00 Nižnji Novgorod: Engleska – Panama

3. kolo:
20.00 Kalinjingrad: Engleska – Belgija
20.00 Saransk: Panama – Tunis

SKUPINA H (Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan)

1. kolo:
Utorak, 19. 6.
14.00 Moskva: Poljska – Senegal
17.00 Saransk: Kolumbija – Japan

2. kolo:
Nedjelja, 24. 6.
17.00 Jekaterinburg: Japan – Senegal
20.00 Kazan: Poljska – Kolumbija

3. kolo:
Četvrtak, 28. 6.
16.00 Samara: Senegal – Kolumbija
16.00 Volgograd: Japan – Poljska

OSMINA FINALA

Subota, 30. 6.
16.00 Kazanj: 1C – 2D
20.00 Soči: 1A – 2B

Nedjelja, 1. 7.
16.00 Moskva: 1B – 2A
20.00 Nižnji Novgorod: 1D – 2C

Ponedjeljak, 2. 7.
16.00 Samara: 1E – 2F
20.00 Rostov na Donu: 1G – 2H

Utorak, 3. 7.
16.00 St. Peterburg: 1F – 2E
20.00 Moskva: 1H – 2G

ČETVRTFINALE

Petak, 6. 7.
16.00 Nižnji Novgorod: Pobjednik A1/B2 – Pobjednik C1/D2 (A)
20.00 Kazanj: Pobjednik E1/F2 – Pobjednik G1/H2 (B)

Subota, 7. 7.
16.00 Samara: Pobjednik F1/E2 – Pobjednik H1/G2 (C)
20.00 Soči: Pobjednik B1/A2 – Pobjednik D1/C2 (D)

POLUFINALE

Utorak, 10. 7.
20.00 St. Peterburg: Pobjednik A – Pobjednik B

Srijeda, 11. 7.
20.00 Moskva: Pobjednik D – Pobjednik C

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

Subota, 14. 7. – St. Peterburg

FINALE

Nedjelja, 15. 7. – Moskva