U 8. kolu Lige KS HB za seniore košarkaši Busovače ostvarili su i drugu pobjedu u prvenstvu pobjedivši goste iz Novog Travnika rezultatom 77:72.

Pobjeda je ostvarena teškom mukom iako su se na terenu nakon ozljeda pojavili najiskusniji košarkaši domaćina – Gudelj i Biogradlija. Prvo poluvrijeme ekipe su se smjenjivale u vodstvu da bi poluvrijeme završilo sa 36:36. Domaći košarkaši dobro otvaraju drugo poluvrijeme i ostvaruju prednost od 6-8 poena, no raspoloženi Toni Jurić, koji je jednu polusezonu prošle godine igrao za Busovaču, svojim poenima drži stalnu rezultatsku neizvjesnost. Na kraju spretniji domaćin uspijeva iz nekoliko protunapada slomiti utakmicu i zabilježiti zasluženu pobjedu.

U ekipi Busovače kapetan Biogradlija 24 poena, Kučuk i Bejtić po 15 te Gudelj 14 poena i 13 skokova. U ekipi iz Novog Travnika najbolji Toni Jurić 29 poena ,a bolji od ostalih Ivica Bajo – 14 te kapetan Goran Kašćel s 15 poena.