Mini nogometna selekcija BiH nakon sjajne pobjede nad europskim prvakom Rusijom danas je u Tunisu na svjetskom mini nogometnom prvenstvu odigrala svoj drugi susret protiv selekcije Brazila te doživjela poraz od 3:1.

Prije ovog meča selekcija Rusije je pobijedila vjerovatno najslabiju ekipu u našoj skupini selekciju Somalije čak sa 10:1. Somalija je puno bolje igrala jučer protiv Brazila kada je izgubila sa 3:2 pogotkom u posljednjim minutama susreta.

Prije ovog meča u našoj skupini Rusija,Bosna i Hercegovina i Brazil imali su po 3 boda a Somalija je bez bodova s tim da su Rusija i Somalija odigrale po dva meča.

Mreže se nisu tresle u prvom poluvremenu iako smo imali bolje prilike od Brazilaca. Vujica i Milanović da su bili prisebniji mogli smo na odmor otići sa vodstvom.

U 11.minuti drugog poluvremena dolazimo u vodstvo.Kapiten Lovrinović je odigrao odličnu povratnu loptu a mrežu pogađa Grbavac.Ipak samo minut kasnije Brazilci su preko Ribeira izjednačili na 1:1.

Brazilci su preokrenuli rezultat u potpunosti u 20 minuti.Brz kontranapad i precizan udarac Leandra za 2:1.

Nakon greške golmana Faruka Hodžića koji se okliznuo Brazilci pogađaju praznu mrežu i potvrđuju pobjedu.Šteta što smo prokockali vodstvo i sada nam ostaje da sutra pobijedimo Somaliju i ostvarimo plasman u nokaut fazu.