U drugom kolu A1 košarkaške lige KS HB seniori HOKK Vitez ostvarili su jednu od najviših pobjeda u povijesti.

U utakmici protiv ekipe KK “Rama” slavili su rezultatom 121 – 47. U utakmici u kojoj su najbolji igrači HOKK Vitez, Križanović i Jurčević igrali svega 10ak minuta ostvarena je ova uvjerljiva pobjeda.

Vitez je imao čak 6 dvocifrenih strijelaca što pokazuje raspoloženost za igru cijelog tima. Više od 200 gledatelja ispratilo je svaki dobar potez Viteza i gostujućeg tima velikim pljeskom.

Najviše su se istakli u sastavu Viteza: Eldar Merdanović (24 poena, 9 skokova, te veliki broj atraktivnih zakucavanja), osamnaestogodišnji Karlo Kovač (22 poena, 4 trice), Nebojša Maksimović (19 poena, šut za 1 2-2, šut za 2 7-7, šut za 3 1-1, 6 asistencija), te šesnaestogodišnji Sanin Karač koji je uspio za 12 minuta provedenih na terenu postići 16 poena.

Ostali strijelci u timu Viteza bili su: Križanović 10 (7 skokova), Dedić 10 (7 osv. lopti), A. Merdanović 7, Blaškan 5, Bečirović 5, Jurčević 3. Najbolji u redovima gostiju bio je Ivan Nikolić postigavši 20 poena. Sljedeće kolo naši seniori gostuju u Busovači.