Jučer, 26.7. na stadionu NK “Busovača“ odigrana je prijateljska utakmica pionirskih selekcija domaćih nogometaša i premijerligaša FK „Željezničar“.

Konačni rezultat utakmice jest 2:2, a ujedno je to i najpravedniji jer su gosti iz Sarajeva bili bolji u prvom,a domaći nogometaši u drugom poluvremenu.

Prvo poluvrijeme gosti su bili bolji i zasluženo poveli sa dva gola razlike. Nakon izmjena u drugom poluvremenu i promjene formacije igrača, domaća ekipa igrala je i više od očekivanja i sa dva gola Vedrana Vrhovca 10 minuta do kraja izjednačila. U posljednjim minutama prava drama, gosti su imali dvije 100% šanse, ali je rezervni golman domaćih Davor Tomičić reagirao na seniorskom nivou i obranio oba šuta,a i nogometaši Busovače mogli su doći do pobjede, ali su njihovi šutevi u zadnja dva minuta prohujali tik pored vratnice gostujućeg golmana.