Amer Gojak zamijenio je Nikolu Moru u 87. minuti, a u 89. minuti zabio je za pobjedu

Dinamo je u Koprivnici pobijedio Slaven Belupo 1:0.

U prvom napadu na utakmici domaćini su izborili korner, ali ubačaj nije bio opasan za goste iz Zagreba . Nakon prvih 15. minuta utakmice niti jedna momčad nije imala velikih prilika, ali su Zagrepčani imali 75 posto posjeda lopte.

Prvu pravu priliku na utakmici imao je Dinamo. U 25. minuti Dani Olmo pucao je s 20 -ak metara, ali lopta je otišla pored lijeve stative. Španjolac je ponovno pucao u 34. minuti sa 16 -ak metara, ponovno neprecizno, te lopta odlazi preko gola. U 43. minuti veliki udarac zaDinamo El Arabi Soudani osjetio je zatezanje u zadnjoj loži i morao je napustiti teren. Umjesto Alžirca ušao je Ante Ćorić .

Soudani Slaven Belupo Dinamo 05112017

Soudani se pri izlasku s terena držao za zadnju ložu

Nakon devet minuta drugoga poluvremena, Ćorić je ubacio na šest metara gdje se dobro snašao Henríquez,  ali njegov udarac glavom odlazi pored gola. Zagrepčani su ponovno zaprijetili u 63. minuti kada je Rrahmani lijepo proigrao Henríqueza nakon čega je Čileanca super ispremiješao dvojcu braniča Belupa ali puca iz pada i lopta odlazi pored desne stative.

U 78. minuti nastala je gužva u domaćem šesnaestercu i lopta se odbila do Dania Olma koji puca s 10 -ak metara, ali Međimorec blokira udarac.  Mario Cvitanović u 87. minuti izvadio je Nikolu Mora i ubacio Amera Gojaka , koji nakon samo dvije minute u igri zabija za pobjedu gostiju 1:0. Doumbia je dodao na desnu stranu Rrahmaniju koji je ubacio na drugu stativu, a Gojak je najviši u skoku i pogađa za pobjedu Zagrepčana i za nova tri boda.

Dinamo je s nova tri boda pobjegao na plus 10 ispred drugog Osijeka, a nakon kikseva Rijeke i Hajduka Zagrepčani njima bježe velikih 12 bodova.