Susret između dvje vodeće momćadi prvenstava u Vitezu završio je nerjesenim rezultatom 2-2 (1-1).

Domaće u vodstvo dovodi povratnik u redove MNK BILJ-MAR-a Emir Milanović golom u 6 minutu, Domaću su imali priliku povisiti vodstvo na 2 0 ali Božo Klarić ne pogađa prazan gol sto gosti kaznjavaju u 10-om minutu za 1 1 što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

Početak drugog poluvrem,ena gosti preuzimaju inicijativu na terenu i i postizu pogodak za  2 1 u 28-om minutu, konacnih  2 2 ponovno postize Emir Milanović u 34-oj minuti.

Ovaj rezultat bolje odgovara gostujucoj ekipi jer u slucaju istog broja bodova do kraja prvenstva oni su ti koji ce ici u visi rang zbog boljeg medjusobnog skora.

6.  MNK BUBAMARA           6  1  0  5    17  46       3

Sljedeceg vikenda se igra jos zaostala utakmica II. kola između ekipa MNK VEGA MIX i  MNK BUBA MARA

Rezultati  VI. kola I. Futsal lige FBiH skupina jug:

Mostar:    MNK VJEKOSLAV ARAPOVIĆ – FK/KMF DRINA  7 – 4
Konjic:      MNK SOFIĆ  – MNK MOSTARSKE KIŠE     9 – 1
Mostar:     KMF NERETVA  – MNK MOSTAR SG II      2 – 6     (utakmica van konkurencije)
( sve utakmice koje odigra ekipa MNK MOSTAR SG II se brišu jer oni igraju van konkurencije za prolazak u viši rang)

1.  FK/KMF DRINA                       5  4  0  1   30  17     12
2.  MNK SOFIĆ                           5  4  0  1    35  12      9
3.  MNK VJEKOSLAV ARAPOVIĆ   5  3  0  2    30  31      9
4.  MNK NERETVA                       4  1  0  3    12  23      3
5.  MNK MOSTARSKE KIŠE           5  0  0  5    12  37      0

Pobjednici skupina I. FUTSAL lige FBiH će razigravati međusobno za prolazak u PREMIJER FUTSAL ligu BiH.